PROSteaua.com
Eşti suporter adevărat al echipei din Ghencea?
Cauţi un loc unde poţi să-ţi exprimi părerea despre
echipa ta de suflet? Aici este locul ideal! Fă-ţi cont şi nu vei regreta!
Dacă ai cont pe forumul nostru', te rugăm să te loghezi!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

PROSteaua.com
Eşti suporter adevărat al echipei din Ghencea?
Cauţi un loc unde poţi să-ţi exprimi părerea despre
echipa ta de suflet? Aici este locul ideal! Fă-ţi cont şi nu vei regreta!
Dacă ai cont pe forumul nostru', te rugăm să te loghezi!
PROSteaua.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

(05.06.09) Vali Badea din nou la Steaua...?

2 participanți

In jos

(05.06.09) Vali Badea din nou la Steaua...? Empty (05.06.09) Vali Badea din nou la Steaua...?

Mesaj Scris de danyi@ Vin Iun 05, 2009 5:44 pm

Neputinţa jucătorilor ofensivi ai Stelei în acest sezon l-a determinat pe Gigi Becali să îşi schimbe părerea în privinţa lui Vali Badea.
Atacantul s-ar putea alătura colegilor de la prima echipă o dată cu începerea pregătirilor de vară.
M-am luat eu după unii care au zis că Badea nu are ce căuta la prima echipă şi am făcut o greşeală", a spus patronul, cu referire la Lăcătuş, care l-a ignorat pe atacant în acest sezon, scrie GSP.
Împrumutat la Panserraikos pînă la finalul acestui campionat, vîrful şi-a reziliat contractul cu elenii în decembrie, lucru care i-a enervat pe conducătorii Stelei.
Aşa că Badea a fost trimis să se antreneze cu juniorii, fără să cîştige vreun ban. "Salariul să ţi-l iei de la Panserraikos! Ei trebuie să te plătească. Cu ei ai semnat!", i-a transmis conducerea Stelei.
danyi@
danyi@
Moderator PROSteaua
Moderator PROSteaua

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 17/05/2009

Sus In jos

(05.06.09) Vali Badea din nou la Steaua...? Empty Re: (05.06.09) Vali Badea din nou la Steaua...?

Mesaj Scris de mitica67 Vin Iun 05, 2009 11:19 pm

Mi-ar place acest baiat, sa-l vad din nou in atacul Stelei, purtand numarul 9 (in locul lui Semedo) si inscriind goluri pentru gruparea din Ghencea!

Acum totul depinde de el si de Gigi Becali. pro
mitica67
mitica67
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 03/06/2009
Varsta : 56
Localizare : Turda, Cluj-Napoca

https://prosteaua.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum