PROSteaua.com
Eşti suporter adevărat al echipei din Ghencea?
Cauţi un loc unde poţi să-ţi exprimi părerea despre
echipa ta de suflet? Aici este locul ideal! Fă-ţi cont şi nu vei regreta!
Dacă ai cont pe forumul nostru', te rugăm să te loghezi!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

PROSteaua.com
Eşti suporter adevărat al echipei din Ghencea?
Cauţi un loc unde poţi să-ţi exprimi părerea despre
echipa ta de suflet? Aici este locul ideal! Fă-ţi cont şi nu vei regreta!
Dacă ai cont pe forumul nostru', te rugăm să te loghezi!
PROSteaua.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

+6
Rank
Hagi
1Zapata1
Nicolita
Totti
aDy^
10 participanți

In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de aDy^ Mar Iul 07, 2009 3:43 pm

Ros-albastrii joaca diseara, de la ora 19:30, in direct pe GspTV, ultimul amical al stagiului din Austria. Adversar va fi ŢSKA Sofia, vicecampioana Bulgariei.

Bergodi are de gand sa foloseasca, in principal, jucatori care n-au prins prea multe minute in precedentele 3 partide de verificare.

Mai avem timp pana la meciul cu Ujpest sa punem la punct toate problemele din jocul echipei
a declarat Cristiano Bergodi
aDy^
aDy^
Fondator PROSteaua
Fondator PROSteaua

Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Cluj-Napoca

https://prosteaua.forumgratuit.ro

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty M-AM INTORS!

Mesaj Scris de Totti Mar Iul 07, 2009 3:48 pm

Buna prieteni, acum m-am intors si eu din vacanta... mi-a fost dor de voi! Sincer trebuie sa va marturisesc ca-mi creste inima cand adu la TV si prin presa de Steaua steag2 toata lumea ne lauda... asa echipa unita cum este acum, nu cred ca a mai fost la Steaua... referitor la subiect, ii vom bate si pe bulgari astazi forza
Totti
Totti
Organizator
Organizator

Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 21/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

https://prosteaua.forumgratuit.ro

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de Nicolita Mar Iul 07, 2009 4:31 pm

Bine ai revenit! Si noua ne-a fost dor de tine man.

Asa trebuie sa vb. lumea de steaua, cu respect. Campionatul asta il vom castiga 100% si o sa vedeti pana unde va ajunge steaua in Europa League suporter
Nicolita
Nicolita
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de 1Zapata1 Mar Iul 07, 2009 8:02 pm

Bun venit iti spun si eu Totti... Steaua va bate si astazi, meciul il puteti vedea aici
1Zapata1
1Zapata1
Suporter Stelist
Suporter Stelist

Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 16/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de Hagi Mar Iul 07, 2009 8:09 pm

Deabea astept! Sper sa mearga Gsp-ul ca face unele figuri... (pe toate site-urile nu doar pe site-ul nostru)!
Hagi
Hagi
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 23/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de Rank Mar Iul 07, 2009 8:47 pm

Sper si eu sa mearga, ca sa am la ce ma uita!

P.S: Steaua va bate cu 2-1
Rank
Rank
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de Mirciulik Mar Iul 07, 2009 8:57 pm

Mama ce bucuros as fi daca Steaua ar lua campionatul anul acesta... nu stiu cum m-as manifesta... campioni
Mirciulik
Mirciulik
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de alecks Mar Iul 07, 2009 9:02 pm

Eu zic ca-i vom bate la zero! forza forza forza
alecks
alecks
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de Rank Mier Iul 08, 2009 4:57 pm

Ce bun sunt in pronosticuri fratii mei... ieri, daca va uitati ceva mai sus, am zis ca Steaua va bate cu 2-1 pe TKSA, din pacate scorul a fost invers... oricum Steaua a jucat cu echipa a doua, cu titularii pe banca steag2 ...
Rank
Rank
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de Lucy Steaua Joi Iul 09, 2009 12:24 am

Rank, daca esti bun in pronosticuri, da-ne unu pt. meciul cu Ujpest ro
Lucy Steaua
Lucy Steaua
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de JuLy :* Joi Iul 09, 2009 12:34 am

Haide ca zic eu prima, eu cred ca va fi 3-0 pt. Steaua forza
JuLy :*
JuLy :*
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 19/05/2009
Varsta : 33
Localizare : Bacau

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty :)) ...

Mesaj Scris de Rank Sam Iul 11, 2009 3:46 pm

Lucy Steaua a scris:Rank, daca esti bun in pronosticuri, da-ne unu pt. meciul cu Ujpest ro
Ia fi atent aici frate...

REZULTAT ACASA: 3 - 0
REZULTAT DEPLASARE: 1 - 2
Rank
Rank
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

(07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia Empty Re: (07.07.09) Steaua disputa azi ultimul "amical" in stagiul din Austria, cu ŢSKA Sofia

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum