PROSteaua.com
Eşti suporter adevărat al echipei din Ghencea?
Cauţi un loc unde poţi să-ţi exprimi părerea despre
echipa ta de suflet? Aici este locul ideal! Fă-ţi cont şi nu vei regreta!
Dacă ai cont pe forumul nostru', te rugăm să te loghezi!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

PROSteaua.com
Eşti suporter adevărat al echipei din Ghencea?
Cauţi un loc unde poţi să-ţi exprimi părerea despre
echipa ta de suflet? Aici este locul ideal! Fă-ţi cont şi nu vei regreta!
Dacă ai cont pe forumul nostru', te rugăm să te loghezi!
PROSteaua.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

(06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro"

5 participanți

In jos

(06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro" Empty (06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro"

Mesaj Scris de aDy^ Dum Iun 07, 2009 1:12 am

Presedintele Stelei, Valeriu Argaseala, spune ca agentul lui Dayro Moreno i-a transmis ca un club este gata sa plateasca un milion de euro in schimbul columbianului de 23 de ani.

"Initial fusesera convocati doi jucatori de-ai nostri pentru jocul Columbiei cu Argentina, dar la Zapata s-a renuntat pentru ca noi i-am rugat pe oficialii federatiei sud-americane sa o faca.
De Toja nu a putut fi vorba pentru ca este un jucător de baza in echipa nationala a Columbiei.
Dayro Moreno? Nu a fost convocat! Pe el l-am convocat noi. A avut unele probleme de atitudine, pe care sper ca si le va rezolva.
Cred ca a avut unele contacte cu impresarul sau, daca vrea sa plece o poate face, insa numai în anumite conditii. Nu are rost sa-l tinem cu forta pe Dayro. Impresarul sau ne-a zis că are o oferta de 1 milion de euro!
" a declarat Valeriu Argaseala la sport.ro
aDy^
aDy^
Fondator PROSteaua
Fondator PROSteaua

Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Cluj-Napoca

https://prosteaua.forumgratuit.ro

Sus In jos

(06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro" Empty Re: (06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro"

Mesaj Scris de Stelist pana la MOARTE Dum Iun 07, 2009 1:14 am

daca Steaua primeste 1 milion pe Dayro, sa-l dea, sa nu mai stea pe ganduri! steag2
Stelist pana la MOARTE
Stelist pana la MOARTE
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 06/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

https://prosteaua.forumgratuit.ro

Sus In jos

(06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro" Empty Re: (06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro"

Mesaj Scris de alecks Dum Iun 07, 2009 1:20 am

Dl. Argaseala, dvs cand aveti de gand sa parasiti clubul Steaua?
Rolul dvs. la Steaua este neutru! Faceti-va "bagajele" si PLECATI!
alecks
alecks
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 19/05/2009

Sus In jos

(06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro" Empty Re: (06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro"

Mesaj Scris de Gerrard Dum Iun 07, 2009 1:22 am

vad ca ai folosit un limbaj de respect la adresa acelui g***i care este la Steaua in fucntia de Presedinte...

PLEACA BA OAIE DIN GHENCEA! steag
Gerrard
Gerrard
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 23/05/2009

Sus In jos

(06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro" Empty Re: (06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro"

Mesaj Scris de Lucy Steaua Dum Iun 07, 2009 1:27 am

Perfect de acord si cu plecarea lui Dayor si cu posibila plecare a lui Argaseala !

Clubul trebuie curatat - inclusiv de patron!
Lucy Steaua
Lucy Steaua
Utilizator PROSteaua
Utilizator PROSteaua

Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

(06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro" Empty Re: (06.06.09) Valeriu Argaseala: "Probabil ca Dayro va pleca. Are o oferta de 1 milion de euro"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum